Sekčovský sen (KUBO ČAUSABAU) #30
39:31
Podcast: PANVICA

Sekčovský sen (KUBO ČAUSABAU) #30

04.05.2021

Urobil Making of Keď jazdíme my, nasadol k Paťovi do auta a vystúpil po troch týždňoch. Točil pre Kontrafakt aj Luciu Javorčekovú. Inžinier - režisér. Režisér - freestyler. Nenávidí, keď ho niekto hneď odpíše kvôli prízvuku. Milovník domácej slivovičky a poľského rapu @kuba.causabu / Kuba Augi / Jakub Augustinský  https://causabau.shop/  NEXT? PANJABI, ČO VYMYSLEL DÚBRAVKU  https://open.spotify.com/episode/1XGPX4s9dd5Is4wJ8P3Hlg  K*revsky kvalitná produkcia by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/o-nas/  Vyskúšaj si, aký je to pocit byť niekoho dobrým anjelom, bude sa ti páčiť :)  https://dobryanjel.sk/stante-sa-dobrym-anjelom/  

Podcast PANVICA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Humor, Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.