Poznali sa, keď ešte boli nikto (MOMA a ŠIMON SNOPEK) #4
50:31
Podcast: PANVICA

Poznali sa, keď ešte boli nikto (MOMA a ŠIMON SNOPEK) #4

26.08.2020

Pred piatimi rokmi túžila byť v LA a točiť videá v angličtine... (19:46) @martinahornakova "Chcem tu urobiť prvý komplexný ženský movement." Samotárka a dravec. Ľudia sa k nemu začnú správať inak, keď zistia, aký silný má instagram. Najímajú si ho krajiny, aby pre nich urobil video, on túži cestovať sám pre seba... (37:42) @simonsnopek "Ja som ani strednú nechcel dokončiť." Vypočuj si doktorov, masaker  https://open.spotify.com/episode/0m1tmIEMHcXGIImalBhPvd  Rudy v 94.tom   https://www.instagram.com/vo_stvorici_na_panvici/?hl=cs  PRODUKCIA: @zapoofficial 

Podcast PANVICA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Humor, Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.