Vysvetľovať pravdu je otrocká práca (JAKUB FILO) #19
46:26
Podcast: PANVICA

Vysvetľovať pravdu je otrocká práca (JAKUB FILO) #19

31.01.2021

Hoaxy existovali aj v minulosti. O aktuálnej pandémii nepravdy s novinárom @jakub.filo  NEXT? SYN PREDAVAČA SLADKOSTÍ  https://open.spotify.com/episode/33m7VrAbgU1UghiiIUMLBM  Produkcia by @zapoofficial  https://www.zabavavpodcastoch.sk/  Link VINCENT VAN GOGH https://ceskamincovna.sk/sk/zlata-poluncova-minca-vincent-van-gogh-proof-1921-12649-d/    

Podcast PANVICA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Humor, Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.