SKRILLEX? MYSLEL STAŠÁKA (We Beat The Chickens) #5
59:14
Podcast: PANVICA

SKRILLEX? MYSLEL STAŠÁKA (We Beat The Chickens) #5

17.09.2020

MARCEL MERČIAK a jeho navretá žila vo Vancouveri. ĽUBOŠ HLAVENA na letných gumách rýchlejší ako vládny špeciál. Športoví komentátori, ktorí nakoniec...poďakovali :) @vo_stvorici_na_panvici v produkcii @zapoofficial  https://www.instagram.com/p/CFM5v9xHXdz/  Golfové tangáče  https://open.spotify.com/episode/0apuptg3Qzvy20HadFyjTQ  

Podcast PANVICA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Humor, Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.