AKO UROBIŤ DOBRÝ PODCAST (interná porada) #12
35:01
Podcast: PANVICA

AKO UROBIŤ DOBRÝ PODCAST (interná porada) #12

18.11.2020

Chceme sa zlepšovať, tak sme spojili nepríjemné s užitočným. Nechali sme si naložiť. A naložili sme si aj navzájom... NEXT?  KANIBAL Z KYSAKU  https://open.spotify.com/episode/74gRRVAv7SHsNGP9BZSEFk  Produkcia: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk  

Podcast PANVICA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Humor, Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.