O DVA MESIACE ODCHÁDZAM Z INSTAGRAMU (password: radiator123) #31
29:59
Podcast: PANVICA

O DVA MESIACE ODCHÁDZAM Z INSTAGRAMU (password: radiator123) #31

13.05.2021

Naše hacknuté profily na Facebooku a Instagrame. V hlavných úlohách: Miro - ochranca dát, Milan - nenápadný fighter a Tóno, ktorý si plní sny. PRODUKCIA BY ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  NEXT? NA ZAČIATKU INTERNETOVÉHO ÚTOKU JE MANIPULÁCIA  https://open.spotify.com/episode/1UAG3QqF0g88Wi5txVv8ZU  

Podcast PANVICA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Humor, Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.