Podcast: PANVICA

MILOŠ BOL ÚPLNE HOLÝ (Naked Bananas) #1

17.07.2020

Neurážajú sa, keď ich hejtujú. Hajzlom odpisujú. "Naked Bananas v telke? To je asi polodebilina, ale film urobíme!" @nkdbananas normálne vstávajú medzi 10:20 a 11:20, ale dva týždne po meninách o dve hoďky neskôr :))) Nemusia žlté doláriky, TikTok a klímu v Milanovom štúdiu... Boli už niekedy úplne pofakovaní kvôli videu? "Všetci majú teraz menej videní..."  https://www.instagram.com/vo_stvorici_na_panvici/?hl=sk  Ako to máš v rámci rodiny ty?  https://open.spotify.com/episode/2rd8zfANk8bYpTapD4AwLG  

Produkcia: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk  

 

 

Podcast PANVICA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Humor, Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK