Opera Viva! #06: Ako sa predáva umenie? O marketingu v Štátnej opere.
28:01
Podcast: Opera Viva!

Opera Viva! #06: Ako sa predáva umenie? O marketingu v Štátnej opere.

03.05.2021
Vedúca marketingu Dana Kocianová: „Neuspokojím sa s tým, že ak dnes máme vypredané, zajtra už nemusí byť plno.“ Vďaka čiastočnému uvoľneniu protipandemických opatrení a zavedeniu covid semaforu pre kultúrne podujatia môže Štátna opera konečne otvoriť svoje brány a privítať divákov. Stojí však pred výzvou, ako znovu zmysluplne zaujať fanúšikov umenia a dosiahnuť takú divácku návštevnosť, aká bola pred pandémiou. O tejto neľahkej marketingovej úlohe, ale aj o tom, akú stratégiu má divadlo v blízkej i vzdialenejšej budúcnosti, sa Alžbeta Lukáčová rozpráva s vedúcou oddelenia marketingu Štátnej opery Danou Kocianovou. V rozhovore sa venujú nielen témam ako sa „predáva“ vysoké umenie v menšom meste v centre Slovenska a ako sa časom zmenili obchodné a reklamné stratégie, ale aj o tom, na koho sa zameriavajú v súčasnosti, ako si vychovávajú nových operných divákov či o hľadaní a nachádzaní vzťahu k opere. Hostka: Dana Kocianová – šéfka marketingu

Podcast Opera Viva! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.