Online Plus: Teroristické hrozby, fake news a dezinformace na internetu
23:30
Podcast: Online Plus

Online Plus: Teroristické hrozby, fake news a dezinformace na internetu

13.11.2021
Google definitivně prohrál spor s Evropskou unií o zneužívání svého postavení na trhu. Jak jsou v Česku pokryté mobilní sítí dálnice a železnice? Videím na Youtube už nebude možné dát palec dolů. S vědeckým redaktorem Deníku N Petrem Koubským o tom mluvil šéfredaktor serveru Lupa.cz David Slížek

Podcast Online Plus je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.