Online Plus: Proč tajné služby Spojených států blokují reklamu na internetu?
23:54
Podcast: Online Plus

Online Plus: Proč tajné služby Spojených států blokují reklamu na internetu?

02.10.2021
Zamyslí se, jestli by opravdu měl existovat jen jeden typ nabíječek. Přinese analýzu cen mobilních dat v České republice, které patří k nejdražším v Evropě. A popíše i důsledky střetu dronu s havranem v Austrálii. S vědeckým redaktorem Deníku N Petrem Koubským to všechno rozebral šéfredaktor serveru Lupa.cz David Slížek.

Podcast Online Plus je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.