Co způsobilo problémy aplikace Tečka
23:54
Podcast: Online Plus

Co způsobilo problémy aplikace Tečka

27.11.2021
Aplikace Tečka i čTečka se tento týden potýkaly s problémy. A to bohužel v době, kdy je lidé nejvíce potřebovali. Jak je to možné? Dokáže Apple vytvořit autonomní auto do roku 2025? Nebo blokování internetových stránek se škodlivým obsahem. S vědeckým redaktorem Deníku N Petrem Koubským o tom mluví šéfredaktor serveru Lupa.cz David Slížek.

Podcast Online Plus je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.