Online Plus: Bude Apple kontrolovat všechny fotografie svých uživatelů?
23:59
Podcast: Online Plus

Online Plus: Bude Apple kontrolovat všechny fotografie svých uživatelů?

14.08.2021
Společnost Apple chystá opatření proti šíření dětské pornografie. Záměr kontrolovat cloudová úložiště mobilních telefonů ale vzbudil kontroverzi. Apple proto zvažuje využití technologii strojového učení. Bude to stačit? To spolu rozeberou internetový analytik ze serveru Pooh.cz Daniel Dočekal a redaktor Deníku N Petr Koubský. Moderuje David Slížek.

Podcast Online Plus je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.