Android nabídne uživatelům větší výběr vyhledávačů
23:58
Podcast: Online Plus

Android nabídne uživatelům větší výběr vyhledávačů

12.06.2021
Salvador je první zemí na světě, která přijala bitcoin. Facebook ohlásil, že končí se zvýhodňováním politiků. Evropská komise zkoumá roli chytrých hlasových asistentů a dominanci jejich výrobců na trhu. S Petrem Koubským z deníku N debatuje šéfredaktor serveru Lupa.cz David Slížek.

Podcast Online Plus je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.