O českou společnost Avast projevil zájem americký Norton
23:34
Podcast: Online Plus

O českou společnost Avast projevil zájem americký Norton

17.07.2021
Schyluje se k jednomu z největších nákupů IT firem u nás? Jak by mohly vypadat tresty za slovní napadání na sociálních sítích. Společnost Google dostala ve Francii pokutu. Příjem mobilního signálu ve vlacích Českých drah by se měl zlepšit. Hostem Davida Slížka je redaktor Deníku N Petr Koubský.

Podcast Online Plus je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.