DO SPEVÁCKEJ SÚŤAŽE BY SOM ZNOVA NEŠLA /w Kristin Lash
49:54

DO SPEVÁCKEJ SÚŤAŽE BY SOM ZNOVA NEŠLA /w Kristin Lash

20.11.2020

Neskutočne talentovaná Kristin Lash si spolu so mnou sadla za jeden stôl a otvorene rozprávala o tom, čo na hudbne miluje a čo ju na druhej strane v hudobnej branži trápi. Veľmi úprimný rozhovor, ktorý aj mne samej ukázal zatiaľ nepoznané. Kristin Lash & Jakob Grey tvoria krásnu hudbu, ktorá by nemala zostať nevypočutá, a preto si určite zapnite ich nový debutový album a ak môžete, podporte týchto mladých a talentovaných umelcov aj zakúpením ich CD alebo VINYLU.    Na Instagrame nás nájdeš ako:  KRISTIN LASH: @kristin__lash LUCIA: @luciastedlova  

Podcast OMG, je to vonku! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.