PREŠLA SOM CELÉ SLOVENSKO PEŠO /w Kamila
35:20

PREŠLA SOM CELÉ SLOVENSKO PEŠO /w Kamila

06.09.2020

Zaspávala za ručania jeleňov, zobúdzala sa pri muflonoch či medveďoch. Cesta hrdinov SNP je obrovskou turistickou výzvou pre všetkých nadšencov a siaha od severovýchodu Slovenska až na jeho západ s dĺžkou 750-770km. Kamila túto dobrodružnú cestu prešla takmer úplne sama, no okrem CESTY HRDINOV SNP zažila množstvo dobrodružstiev aj mimo Slovenska. Vypočujte si ako sa moja dnešná hosťka stratila v Portugalsku, dostala žiadosť o ruku od neznámeho taxikára či žila niekoľko týždňov na Aljaške! IG HOSŤ: kamila____d

Podcast OMG, je to vonku! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.