PRVÝKRÁT OPITÝ (prvá opica, nevera či ženské bitky)
48:34

PRVÝKRÁT OPITÝ (prvá opica, nevera či ženské bitky)

17.05.2020

Poznáte to, príde puberta a s ňou aj obdobie rebélie a čo je zakázané, to je cool a potrebuješ to skúsiť. Krabicové vinčisko, vodka či domáca, každý z nás zažil svoj prvýkrát s alkoholom úplne inak, ale u nikoho z nás to asi neskončilo pochvalou od rodičov. Práve naopak, s alkoholom prichádza kopec zážitkov, na niektorých sa smejeme doteraz a na niektoré by sme najradšej zabudli. A o tomto je úplne prvá epizóda zo série PRVÝKRÁT, kde som si ako svojho podcast buddyho pozvala Čajlosa. Aká bola naša skúsenosť s alkoholom, aké boli naše najlepšie opilecké zážitky a aký vzťah k alkoholu máme dnes, to zistíš práve teraz!

HOSŤ IG: @don_cajlos

Podcast OMG, je to vonku! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.