ODCHÁDZAM Z VIDADU /w Ascolla
46:59

ODCHÁDZAM Z VIDADU /w Ascolla

27.07.2020

S Ascollom alebo s Aďom sme spolu pracovali 2 roky a spolu s ďalšími ľuďmi sme rozbiehali vidaduTV úplne od začiatku, a aj preto je to človek, ktorý je môjmu srdcu blízky. Po 2 rokoch sa rozhodol vydať sa na svoju vlastnú youtubovú cestu v čom ho veľmi podporujem. Okrem toho, že bol super kolega je veľmi vtipný a šikovný, čo môžete vidieť na jeho YouTube kanáli ASCOLLA, kde nájdete šmakoty všetkého druhu.

HOSŤ IG: @ascolla_official


Podcast OMG, je to vonku! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.