PÍŠEM ROZHOVORY PRE DENNÍK N /w Miriam
58:33

PÍŠEM ROZHOVORY PRE DENNÍK N /w Miriam

07.06.2020
Študuje 2 vysoké školy naraz, pracuje na projekte pre DENNÍK N, natáča videá pre vidaduTV,  má džob a popri tom všetkom stíha aj social life. Miriam je pre mňa malá superhrdinka a veľmi inšpiratívna osoba v jednom. Túto epizódu sme poňali trošku serióznejšie no vždy s veselou náladou a spustili sme mudrovačky o slovenských a zahraničných vysokých školách, ale aj o médiách a novinároch.  HOSŤ IG: @miriam_mikolkova 

Podcast OMG, je to vonku! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.