TOTO STE O KAROLÍNE NEVEDELI /w Carolina Fry
44:00

TOTO STE O KAROLÍNE NEVEDELI /w Carolina Fry

12.07.2020

Založila si YouTube kanál, aby mohla byť “staršou sestrou” a oporou pre všetkých mladých ľudí, ktorí to potrebujú, to je Carolina Fry. Mladá, inteligentná a ešte má aj veľké srdce na rozdávanie. Ale to, čo rozoberieme v novej epizóde, ste o nej určite nevedeli. Užite si nový diel. 

HOSŤ IG: @nu_t_e_l_laPodcast OMG, je to vonku! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.