BYŤ YOUTUBER JE PSYCHICKY NÁROČNÉ /W JANCUCIK
51:12

BYŤ YOUTUBER JE PSYCHICKY NÁROČNÉ /W JANCUCIK

14.12.2020

Jancucik je jedno klbko radosti a vždy keď ju vidím tak je vysmiata od ucha k uchu. Ale nebolo tomu tak vždy a dodnes má dni, kedy jej do smiechu veľmi nie je. Janka si totiž prešla mentálnou anorexiou a dodnes zápasí s panickými záchvatmi. Prejsť si niečím takým musí byť veľmi ťažké a za to, aká je silná a stále tvrdo pracuje na svojom mentálnom zdraví, má môj veľký obdiv. Držím ti veľmi palce, rob ďalej to čo robíš, pretože ti to ide skvelo a verím, že to na YouTube dotiahneš ďaleko. ❤️ 

Ak si prechádzate niečím podobným ako Janka, nebojte sa anonymne vyhľadať pomoc na https://ipcko.sk/  

Na Instagrame nás nájdeš ako:  JANKA: @jancucik LUCIA: @luciastedlova 

Podcast OMG, je to vonku! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.