AK NEZASTAVÍME KLIMATICKÚ KRÍZU, NEPREŽIJEME /w Sima
54:54

AK NEZASTAVÍME KLIMATICKÚ KRÍZU, NEPREŽIJEME /w Sima

18.10.2020

Klimatická kríza je niečo, čo prehliadame a berieme na ľahkú váhu, veď nás sa to netýka. Ale opak je pravdou. Týka sa nás to viac, než si možno vieme predstaviť. Ak nezastavíme globálne otepľovanie a klimatickú krízu teraz, jej dôsledky budú drastické a môžeme očakávať extrémne sucho a nedostatok vody, hlad, vymieranie živočíchov, prírodné katastrofy či miznutie pevniny pod vodou. Začať musíme v prvom rade od seba a následne vyvinúť tlak na vyššie orgány, aby nám pomohli zachrániť Zem. Aká vážna je klimatická kríza, aké narobila škody a aké dôsledky ešte len bude mať vysvetlí v dnešnom podcaste Sima, ktorá sa udržateľnému spôsobu života dlhodobo venuje. Aj ty môže pomôcť bojovať proti klimatickej kríze podpísaním petície za klímu #klimatapotrebuje https://www.klimatapotrebuje.sk/ 

Na Instagrame nás nájdeš ako:  SIMA: @simonetta_ju LUCIA: @luciastedlova  

Podcast OMG, je to vonku! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.