VYCHOVALI MA NEPOČUJÚCI RODIČIA /w Nina
43:13

VYCHOVALI MA NEPOČUJÚCI RODIČIA /w Nina

30.11.2020

Nina je jeden pozitívne naladený a energický človek, ktorý vždy rozveselí celú miestnosť svojou prítomnosťou. Avšak Nina sa v niečom líši od väčšiny ľudí, narodila sa totiž rodičom so sluchovým hendikepom. O tom aké to je vyrastať v rodine s nepočujúcimi rodičmi sa v dnešnom dieli podcastu budem rozprávať práve s touto sympatickou osobou. Na Instagrame nás nájdeš ako:  NINA: @ninasopincova LUCIA: @luciastedlova  

Podcast OMG, je to vonku! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.