Počas karantény postavil kurník, venoval sa záhrade. Kapitán Slovana Sersen o prekonaní koronavírusu
27:27

Počas karantény postavil kurník, venoval sa záhrade. Kapitán Slovana Sersen o prekonaní koronavírusu

19.11.2020
Ak by sa mal udeľovať titul za slovo roka, s nedostižným náskokom určite vyhrá koronavírus. Ochorenie, ktoré paralyzovali všetky sféry života, vrátane športu. Svoje o tom vie kapitán hokejistov bratislavského Slovana Michal Sersen, ktorý si koronou prešiel. O tom, ako sa s ňou popasoval a ako zvládol karanténu sa rozrozprával v Olympijskom podcaste.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.