Živel, bohém, velikán, legenda. Maradona bol futbal
41:14

Živel, bohém, velikán, legenda. Maradona bol futbal

28.11.2020
Keď 25. júna 2009 zomrel spevák Michael Jackson, hudobná televízia MTV v rámci spomienkového bloku premietania jeho klipov štartovala vysielanie so slovami: „Nepamätáme si všetko, ale každý bude istotne vedieť, čo a kde robil, keď sa dozvedel správu o úmrtí popového kráľa.“ Niečo podobné budú mať športoví a najmä futbaloví priaznivci spojené s 25. novembrom 2020, kedy sme sa dozvedeli o úmrtí futbalového boha Diega Armanda Maradonu. O tomto velikánovi, ale aj kontroverznej postave, sa redaktor Stanislav Benčat rozprával v špeciálnom Olympijskom podcaste s bývalým slovenským reprezentantom Vladimírom Kinderom a komentátorom a moderátorom RTVS Marcelom Merčiakom.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.