TalkSport #38: Maradona boxu. Železný Mike Tyson je nevšedný úkaz prírody
32:52

TalkSport #38: Maradona boxu. Železný Mike Tyson je nevšedný úkaz prírody

01.12.2020
Posledné novembrové dni priniesli množstvo zaujímavých športových udalostí. Petra Vlhová je slovenské lyžiarske torpédo, nielen svet futbalu oplakal Diega Maradonu. Život na vlásku visel aj na Veľkej cene F1 v Bahrajne. Tesne po štarte po nehode explodoval monopost Francúza Romaina Grosjeana. No a do ringu sa vrátil legendárny Mike Tyson. Práve život tohto boxera je hlavnou témou nového podcastu TalkSport.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.