3. Matej Mihályi: O inšpirácii v umení, originalite a kreatívnych procesoch
01:13:05

3. Matej Mihályi: O inšpirácii v umení, originalite a kreatívnych procesoch

20.03.2020
Rozhovor s Matejom Mihályim o prienikoch umenia, vedy a filozofie. Matejov pohľad na originalitu umenia, inšpiráciu v tvorbe a kreatívne procesy. Hľadanie inšpirácie na miestach, kde ostatní nehľadajú. Akú úlohu hrá v umení identita autora? Je banán na stene umením? Čo má spoločné umenie a filozofia? Tretia epizóda podcastu Okoloidúce idey má odpovede na tieto a ďalšie otázky.

Podcast Okoloidúce idey je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.