5. Klára Matulová: Dobrovoľníctvo a občiansky aktivizmus
50:59

5. Klára Matulová: Dobrovoľníctvo a občiansky aktivizmus

31.03.2020
V tejto epizóde je hosťom Klára Matulová - koordinátorka dobrovoľníkov v Amnesty International Brno. Klára hovorí o výzvach a svojej skúsenosti práce s dobrovoľníkmi, organizovaní udalostí a petičných stánkov a o komunikovaní ľudskoprávnych otázok v dnešnej spoločnosti. Spolu sa tiež bavíme o úlohe neziskoviek v spoločnosti a o tom, ako by sme mali pristupovať ku myšlienke zmeny, ktorú chceme vidieť vo svete. V závere hovoríme aj o dôležitostí toho, že sme súčasťou komunít a čo to pre nás znamená.

Podcast Okoloidúce idey je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.