9. Gabriel Major: základy cvičenia pre začiatočníkov, doplnky stravy a úloha trénera
01:02:09

9. Gabriel Major: základy cvičenia pre začiatočníkov, doplnky stravy a úloha trénera

13.06.2020
V tejto epizóde pokračuje rozhovor s kondičným trénerom Gabrielom Majorom. Gabi v tejto časti radí ľuďom, ktorí chcú začať s cvičením a nemajú veľa znalostí v tejto oblasti. Hovorí tiež o využívaní komplexných a izolovaných cvikov v tréningu. V téme základov cvičenia poukazuje na to, prečo je pre rast kľúčové postupné zaťažovanie a ako k tomu pristupovať.  Hovoríme aj o téme doplnkov stravy, kde Gabi vysvetľuje napríklad to, ako funguje kreatín a prečo je väčšina doplnkov zbytočná. Na záver sa ho pýtam na jeho skúsenosť ako trénera - čo ho na tom najviac motivuje a čo sú problémy, s ktorými ho klienti navštevujú. Kontakt na Gabiho nájdete na: www.jogabatic.eu a https://www.instagram.com/gabriel_jogabatic/

Podcast Okoloidúce idey je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.