#3 Katarína Gáliková: "Moja diagnóza rakovina ma učí veľa."
47:24

#3 Katarína Gáliková: "Moja diagnóza rakovina ma učí veľa."

24.01.2020
Katarína Gáliková je moja spolužiačka zo strednej. Vyštudovala Filozofickú fakultu univerzity Komenského. Po skončení školy pôsobila ako učiteľka a neskôr sa začala venovať vzdelávaniu dospelých.

Má dve krásne a šikovné deti. Posledné roky sa vypracovala a okrem toho, že pôsobí ako lektor v Komunálnej poisťovni, je aj členkou dozornej rady. Aktuálne má však dlhšiu prestávku...lebo.

Pred pár mesiacmi sa dozvedela, že má rakovinu.

Keď na Katku pozerám, stále vidím pred sebou Katku, ktorú poznám od strednej školy. Veselú usmiatu a vždy zodpovednú. Pred pár mesiacmi mi volala či sa môže staviť na kávu. Hneď v druhej vete zaznelo – "Tina, ja som teraz milionár času! Neľakaj sa. Mám rakovinu."

Zo mňa samozrejme hneď vyletelo, že: "... čo pre Boha? Jasné príď. "

Som veľmi rada, že sa s našimi čitateľmi a poslucháčmi bola ochotná podeliť o svoje pocity. O to, aké to bolo na začiatku. Aké to je dnes. A aké sú jej plány.

Skrátka dnešný podcast som veľmi rada venovala Katke, skvelej žene, ktorá je silná a možno dodá odvahu aj ostatným. Ak sa vám bude páčiť, podeľte sa oň. Nájdete nás na Spotify v apple podcasts a na webe www.40plus.sk

Podcast ODZNOVA - Praktický sprievodca životom by Martina Valachová, www.40plus.sk, valachova777@gmail.com je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.