#27 Tvorba a šperk ako liek. S Barborou Kočišovou o reštarte a tvorení...
32:24

#27 Tvorba a šperk ako liek. S Barborou Kočišovou o reštarte a tvorení...

26.11.2020

Dnes sa budem rozprávať s Barborou Kočišovou, ktorá sa vzdala dráhy manažérky a venuje sa tvorbe šperku. A robí ich nádherné. Mnohí by chceli svojho koníčka premeniť na obživu. Barbora je príkladom toho, ako sa to dá. Titulky v médiách odišla z korporátu a začala podnikať sú veľmi čítané. Ľudia po tom prahnú... Čo pre Barboru znamená tvoriť? Ako si sa dostala k šperkom? A ako dlho sa im venuje? Dá sa šperkom uživiť alebo aspoň prežiť v dnešnej zvláštnej dobe? Predsa len všetky možnosti predaja okrem online stoja... Ty si šperky aj fotíš a tvoje fotky sú hotové umelecké dielo. Kde si sa to naučila a čo môžu urobiť poslucháči preto, aby sa naučili fotiť svoje produkty? Najmä rôzni handmade tvorcovia... Fotka totiž predáva. Je to tak? Čo je podľa Barbory najťažšie pri tom, keď sa chce človek uživiť tvorbou? Je v oblasti aj veľa zlodejov nápadov? Deje sa to? Aj keď sa hovorí že keď ta kopírujú, tak si líder... Kde môžete Barboru nájsť v rámci online a prípadne kde nájdete aj kalendár podujatí (hlavne pre budúcnosť? Aký je Barborin odkaz? Barboru nájdete na www.facebook.com/borajewellery Páčia sa vám naše podcasty? Zdieľajte ich s vašimi priateľmi a prípadne mi pošlite tip!

Podcast ODZNOVA - Praktický sprievodca životom by Martina Valachová, www.40plus.sk, valachova777@gmail.com je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.