# 11 Nikoleta Kováčová je novinárka a moderátorka. Kvôli korona vírusu prišla počas pár dní o väčšinu projektov.
26:03

# 11 Nikoleta Kováčová je novinárka a moderátorka. Kvôli korona vírusu prišla počas pár dní o väčšinu projektov.

07.04.2020
 Z celej novinárskej práce jej ostala aktuálne iba práca pre appDay.tv  v krízovom/obmedzenom/ Skype režime. Rozhodla sa, že požiada o prácu v Tescu. Prijali ju.

Nikoleta brigáduje. A z prvej ruky nám prináša informácie, aké to je vymeniť klávesnicu PC a mikrofón, za tovar v predajni a dostať sa prakticky do prvej línie, kde je ohrozená nákazou viac, ako my ostatní, čo sedíme doma...

Nikolety som sa pýtala aj:

Čo ju viedlo k rozhodnutiu ísť si vyskúšať prácu v obchode v tak nebezpečnej dobe?

Ako sa ti zmenili jej dni?

Ako vníma hejt smerom na umelcov, ktorí žiadali  na základe iniciatívy o podporu?

Čo je na terajšej práci najťažšie?

Plus som ju poprosila o odkaz pre našich čitateľov. Príjemné počúvanie. ( Ak počúvate priamo v mobilnom telefóne na našom webe v tomto článku, mimo podcastových alplikácií, zapnite si prosím v Nastaveniach Display a jas na vypnutie NIKDY...)

Podcast ODZNOVA - Praktický sprievodca životom by Martina Valachová, www.40plus.sk, valachova777@gmail.com je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.