Beelong / Sloboda v práci s Luciou Schweizer - Nebojte sa robiť to, čo vás baví!
34:44

Beelong / Sloboda v práci s Luciou Schweizer - Nebojte sa robiť to, čo vás baví!

17.01.2021

Dnes  som sa rozprávala o slobode v práci a  mojim hosťom  bola Lucia Schweizer.

Keď vás už práca vo firme, kde pôsobíte otravuje a chcete začať ODZNOVA a inak.. tak tento rozhovor je pre vás ako stvorený. Navyše, ak ste špecialisti a firmy vám hovoria, že ste prekvalifikovaná/ý alebo stará/ý.. tak rozhodne ostaňte naladení - a to až dokonca.

Máte šancu na zmenu, pretože onedlho (otázka pár  dní) bude k dispozícii nová platforma, ktorá vás možno privíta s otvorenou náručou. 

Lucii som sa toho stihla spýtať dosť. Prešli sme si jej motiváciu ale najmä sme sa rozprávali o BLIND SPOT a o tom, či tento projekt môže byť zaujímavý aj pre vás. 

Lucka zanechala aj odkaz pre všetkých,  ktorí sa práve HĽADAJÚ

Ide o ďalší rozhovor zo série Beelong na tému REINVENTING YOURSELF – ZNOVUOBJAV SEBA, ktorý pripravujeme na našej podcastovej platforme ODZNOVA – praktický sprievodca životom v spolupráci s komunitou Beelong. Venujeme sa v nich téme zmenyv našich životoch po 40ke, ktorá je v spoločnosti stále (tak trochu) tabu.

Toto obdobie sa často nazýva aj kríza stredného veku. A tá sa v nejakej forme deje každému. Prehodnocujeme náš život a posúvame sa od ambícii k zmyslu. Snažíme sa o znovuobjavenie seba. 

Verím, že sa vám bude dobre počúvať. Rozhovor sme nahrávali online kvôli pandémii, ale zvuk je podľa mňa dosť fajn a nemali by vás rozbolieť uši.

Ak sa vám naše podcasty páčia, neváhajte a pošlite informáciu o nich ďalej. Sme na všetkych platformách!

Krásny deň a dopočutia

Martina Valachová

Editor in Chief, Magazín 40plus.sk, www.40plus.sk

Autorka knihy Kam miznú vaše peniaze, www.budeakonebolo.sk

Podcast ODZNOVA - Praktický sprievodca životom by Martina Valachová, www.40plus.sk, valachova777@gmail.com je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.