Beelong/Transformácia v živote a ako ňou prejsť? S Dagmar Keryovou o podpore, zdrojoch a hľadaní cesty...
43:13

Beelong/Transformácia v živote a ako ňou prejsť? S Dagmar Keryovou o podpore, zdrojoch a hľadaní cesty...

14.02.2021

Vítam v ďalšom pokračovaní série podcastov Beelong na tému REINVENTING YOURSELF – ZNOVUOBJAV SEBA ktorý pripravujeme na našej podcastovej platforme ODZNOVA – praktický sprievodca životom v spolupráci s komunitou Beelong. Venujeme sa v nich téme zmenyv našich životoch po 40ke, ktorá je v spoločnosti stále (tak trochu) tabu.

Toto obdobie sa často nazýva aj kríza stredného veku. A tá sa v nejakej forme deje každému. Prehodnocujeme náš život a posúvame sa od ambícii k zmyslu. Snažíme sa o znovuobjavenie seba. Dnes sa budem rozprávať o tom, ako zvládať zmenu a mojim hosťom je transformačná koučka Dagmar Keryová

Dady som sa pýtala aj:
Čo je to tá transformácia? A robia koučov v tejto oblasti ľudia, ktorí sami nevedeli kam z konopí? 

Kde začal tvoj osobný príbeh pracovnej zmeny? Opustila si zabehnutú firmu a išla do neznáma...

Ako to celé prebiehalo a čo si pod tým máme predstaviť?

To na čo sa môžeme v živote spoľahnúť sú zdroje. Môžeme ich deliť na vnútorné a vonkajšie. Niekde som zachytila pekné prirovnanie, ktoré používaš, že skôr ako sa vrhnem do zmeny potrebujem samu seba na to pripraviť - nepôjdem na MtEverest v lodičkách :-)

Si súčasťou iniciatívy Reinventing Yourself v rámci Beelong komunity. Čo ťa oslovilo na projekte a prečo si jeho súčasťou?

Čo by si odkázala našim poslucháčom, ktorí sú na ceste hľadania samého seba?

Informácie o tom, čo to Beelong je a ako vznikol a tiež viac o iniciatíve reinventing yourself znovu objav seba nájdete na našej podcastovej platforme ODZNOVA prakticky sprievodca zivotom ako Beelong trailer. Ak sa vám náš dnešný štvrtý rozhovor zo série páčil, podelte sa oň so svojimi priateľmi. Sme na všetkých platformách a nájdete nás aj na www.beelong.sk a samozrejme aj v magazíne 40plus.sk

Ďalší zo série podcastov Beelong bude s Heňou Hudecovou. Budeme sa rozprávať na tému ako dať o sebe vedieť, ako nezapadnúť v dave, ako networkovať, prepájať sa a spájať; Ako vypestovať v sebe odvahu a trúfalosť ísť s kožou na trh, zaklopať na neznáme dvere, osloviť človeka na spoluprácu, vytvoriť nové spojenia - lebo tu už nie je nikto iný, kto mi dá prácu, prácu si musím nájsť a zohnať sama - SLOBODA A ZODPOVEDNOSŤ

Od mikrofónu zdraví a na ďalšie stretnutia sa teší Martina Valachová

Podcast ODZNOVA - Praktický sprievodca životom by Martina Valachová, www.40plus.sk, valachova777@gmail.com je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.