#13 Rajčiny na jej farme rastú aj vďaka Čechomoru a rokovej hudbe.
22:00

#13 Rajčiny na jej farme rastú aj vďaka Čechomoru a rokovej hudbe.

26.04.2020
Na začiatku svojej kariéry pôsobila v korporátnom svete. Má vyštudovanú potravinársku chémiu a rozhodla sa, že namiesto klasickému biznisu sa začne venovať farmárčeniu.  Mala na to aj dôvod, pretože v rodine Šebeňovcov ide už o piatu generáciu, ktorá sa venuje pestovaniu ovocia a zeleniny. Rastlinám vraj dokonca niekedy púšťa aj hudbu. Mojim hosťom bola Martina Šebeňová.
Pýtala som sa jej aj:

Mati tak...ako je to s tou hudbou?

Hovorí sa, že krv nie je mlieko... Vrátila si sa k tomu, čomu sa tvoja robina venovala roky. Čo bol prvý podnet?

Kedy sadíš prvé planty? Napríklad papriku, rajčiny...

Teraz sa veľa rozpráva o návrate k hodnotám a k podpore miestnych podnikateľov. Cítiš od ľudí zvýšený záujem o vaše produkty?

Farmárčeniu sa venujete aj s mužom. Môže ísť farmár na dovolenku? Je na to vôbec čas?

Martinu nájdete tu: https://www.facebook.com/Zeleninky-od-%C5%A0ebinky-378989288844153/

Podcast ODZNOVA - Praktický sprievodca životom by Martina Valachová, www.40plus.sk, valachova777@gmail.com je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.