#26 Existuje Ideál ženskej krásy? S Vladom Zlatošom o tom, ako si vybrať svoj vlastný životný štýl
55:51

#26 Existuje Ideál ženskej krásy? S Vladom Zlatošom o tom, ako si vybrať svoj vlastný životný štýl

05.11.2020

Vlada pozná veľa ľudí, pretože sa už dlho zaoberá komplexne pohybom a stravou. Ide do detailov. Venuje sa aj pohybovej výchove detí, ale aj dospelým, ktorí dnes veľa času trávia sedavou prácou. 

Vlada som sa pýtala aj:

Dá sa vôbec oplatí začať od nuly a odznova, keď sa niekto naposledy hýbal na strednej škole?

S čím je dobré začať? 

Ja sa chcem dnes venovať hlavne kultu krásy tela.  Ty si napísal komplexný článok o type postáv a kulte ženskej krásy. Povedz nám bližšie ako sa zorientovať v typoch postáv aby sme sa možno mohli prestať hnevať samé na seba, že nevyzeráme ako moderátorky večerných správ?

(článok tu: https://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-pohybe/ako-rozlisovat-rozne-druhy-muzskej-a-zenskej-postavy.html)

Je podľa teba prvý krok to, že máme sa na seba pozerať viac s láskou? A sústrediť sa na taký typ cvičenia a stravy aby sme podporili to pekné bez snahy priblížiť sa k vzoru, ktorý vlastne ani dosiahnuť nemôžeme?

Čo odporúčaš ženám ale aj mužom okolo 40ky? Predsa len hormóny robia svoje. Viem, že diéty sú hlúposť. Ako sa hýbať a stravovať tak, aby sme podporili zdravie a udržali si pevné telá? A ešte v kombinácii s časom, ktorý skoro nikto nemá...

Čitateľské otázky:

Pýta sa muž v najlepších rokoch: niektorí chlapi si cestu k skvelej postave skracujú chémiou. Ako to funguje, prečo je to nebezpečné? Aká chémia je ešte OK? A po 40tke - testosteron a cvičenie? Lebo veď ho ubúda...

Dalšia citatelka sa pýta: Ako najefektivnejsie znížiť viscerálny tuk? 

Ďalšia otázka je od čitateľky z Ameriky: Ja by som sa rada spýtala na účinky hladovky. Prave som skončila 5 dňovu dietu... tu v USA je program  - volá sa mimicking hladovka.

Dotkli sme sa ďalších r.znych tém. Oplatí sa vypočuť dokonca:)


Podcast ODZNOVA - Praktický sprievodca životom by Martina Valachová, www.40plus.sk, valachova777@gmail.com je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.