# 18 Kde vziať hodinu navyše, aby ste sa konečne vyspali? (podcast)
41:57

# 18 Kde vziať hodinu navyše, aby ste sa konečne vyspali? (podcast)

09.08.2020
Čoraz viac ľudí je vyhorených a nevedia ako ďalej. Viktor Schiller sa dnes so mnou podelil o jeho novú metódu BASE, ktorá pomáha ľuďom nájsť rovnováhu v živote. Postupnými krokmi odhalíte, kde sú vaše rezervy a aj vďaka tomu si potom nájdete viacej času. A dozviete sa aj, kde vziať hodinu navyše, aby ste sa konečne vyspali…
Viktor sa už vyše dekády zaoberá skúmaním hraníc svojho tela a mysle kombináciou Wim Hof Method, taoistickej jógy, pôstov a pobytov v tme.

Absolvoval trojtýždňový pobyt v tme, päťtýždňový pôst, týžden suchého pôstu (bez akejkoľvek vody), zimné výstupy na vrcholky hôr v šortkách, ale aj pokus o Guinessov rekord v najdlhšom zotrvaní pred idúcim snežným delom.

Vypočujte si podcast a dozviete sa aj to, či môžete za pomoci Viktorovho programu zlepšiť svoj život, ak trpíte rôznymi zápalmi, oslabenou imunitou alebo dokonca Sklerózou Multiplex.

Viac informácií k téme: www.viktorschiller.sk


Podcast ODZNOVA - Praktický sprievodca životom by Martina Valachová, www.40plus.sk, valachova777@gmail.com je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.