#20 | Celodennú robotu Bory zužitkoval Andersen zo Sunwebu
10:34

#20 | Celodennú robotu Bory zužitkoval Andersen zo Sunwebu

12.09.2020

Dnes to bol profil pre Petra Sagana a Bora to vedela. Nemecký tím ťahal celý deň, no v závere vyhral Soren Kragh Andersen zo Sunwebu a Peter bol štvrtý. Zajtra je na programe poctivá vrchárska bitka a jej preview nemohlo chýbať! 

Podcast O Cyklistike | by Cyklonews.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.