O Cyklistike | by Cyklonews.sk

O Cyklistike | by Cyklonews.sk

Podcast O Cyklistike, ktorý tvoria nadšenci tohto športu. Aktuálne témy, informácie, rozbory, rozhovory a historické návraty z medzinárodnej cyklistickej scény a mnoho ďalšieho! fb.com/ocyklistike | www.cyklonews.sk

Podcast O Cyklistike | by Cyklonews.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (47 epizód)

39:13
  
16.09.2021

Nielen o bicykloch s Procycling.sk

Pokecali sme s chalanmi z Procycling.sk. Objasnili nám situáciu na trhu, rozlúskli debatu o brzdách a poradili, kedy riešiť kúpu bicykla. 
35:46
  
14.09.2021

Z Európy cez Britániu na Okolo Slovenska

V najnovšom dieli podcastu sme sa bavili hlavne o priebehu tohtoročných majstrovstiev Európy. V krátkosti sme sa zmienili aj o etapových pretekoch Tour of Britain. Nezabudli sme si prejsť ani našu domácu Tour. Okolo Slovenska sa premiérovo teší na Petra Sagana. Okrem neho štartuje na slovenských pre...
20:55
  
07.09.2021

Bahrain ovládol Benelux + preview Európy

Máme za sebou nabité cyklistické dni, a tak prinášame ďalší diel podcastu. Benelux Tour bolo parádne klasikárske predstavenie, ktoré absolútne ovládli Sonny Colbrelli a Matej Mohorič z tímu Bahrain-Victorious. Peťo nám priblížil aj trať a favoritov nadchádzajúcich majstrovstiev Európy. Prajeme príje...
52:41
  
06.09.2021

Najlepšia Grand Tour roka - Sumár Vuelty

V najnovšom podcaste O Cyklistike sa Peťo s Rolom pozreli na posledný týždeň Vuelty, v ktorom sa jazdilo na všetkých frontoch! Kde vyhral Roglič Vueltu? Čo to vykonal López? Magnus Cort = Wout Van Aert Vuelty Prečo je Bahrain najlepší tím pretekov? Ktoré tímy sklamali?
44:01
  
30.08.2021

Neutrálny týždeň prial bojovníkom

V druhom týždni Vuelty sa dostal do červeného dresu Odd Christian Eiking z Intermarché. Etapy vyhrali odvážni útočníci a v šprintérskom dojazde došlo k nezhodám vo Wolfpacku! Aký bude posledný týždeň? Teplo vystrieda dážď Covadonga a Gamoniteiru - dva obrovské horské strašiaky Môže Černý vyhr...
29:38
  
23.08.2021

Vuelta po prvom týždni

Otvárací týždeň Vuelty ukázal, že Roglič je "man to beat", Mas a López držia vlajku Movistaru veľmi vysoko, no Ineos predvádza na španielskych cestách totálny chaos. V dobrej pozícii je Jack Haig a celý jeho tím Bahrain-Victorious. Uvidíme od nich veľké predstavenie v kopcovitých etapách? Čo čaká na...
48:21
  
18.08.2021

Začala Vuelta a skončilo Poľsko

Päť etáp Vuelty je za nami, a tak sme sa rozhodli, že je čas na prvú debatu o poslednej Grand Tour roka. Kto je náš favorit, kde sa bude rozhodovať a majú šprintéri šancu získať zelený dres?  Okrem Vuelty sme sa pozreli aj na minulotýždňový etapák Tour de Pologne, kde zvíťail Joao Almeida.
31:51
  
08.08.2021

Čo je nové na prestupovom trhu?

Karol a Peťo debatovali o prestupoch, ktorých je vo svetovom pelotóne neúrekom! Peter Sagan sa sťahuje z Bory do francúzskeho celku, no nové pôsobiská si našli aj ďalšie esá. 
21:35
  
23.07.2021

Rozhovor s Matúšom Štočekom

V novom diele Podcastu O Cyklistike sme sa rozprávali s Matúšom Štočekom. Rodák z Veľkého Rovného strávil sezóny 2019 a 2020 v talianskom Beltrami, no v roku 2021 sa sťahoval do Česka. Slovenský reprezentant do 23 rokov má za sebou v tejto sezóne dobré výsledky. Vrcholom bolo striebro z majstro...
51:29
  
22.07.2021

O Tadejovej Tour po Tour

Rolo s Peťom rozobrali 108. ročník Tour de France. Pozreli sa na celkové poradie, zamysleli sa nad zeleným a bodkovaným dresom a vypichli najzaujímavejšie momenty, top etapy či najväčšie sklamania pretekov.
13:50
  
12.07.2021

Petr Vakoč - pracuje, aby ostatní víťazili. Tour si ale užíva

Peťo spravil počas druhého voľného dňa rozhovor s jediným českým zástupcom na tohtoročnej Tour Petrom Vakočom! Cyklista tímu Alpecin - Fenix a kolega Mathieua van der Poela oslávil v "andorrskej" etape narodeniny a svoju druhú Tour si užíva. 
57:05
  
10.07.2021

Neohrozený Pogačar, Cavendish vyrovnal Merckxa

Tour sa dostáva do poslednej fázy! Prichádzajú Pyreneje a pred nimi je situácia jasná - Pogačar a ďaleko za nm zvyšok. Rolo s Peťom sa porozprávali nielen o ňom, ale aj o Van Aertovi, Vingegaardovi, Cavendishovi, odstúpení Petra Sagana či kritike na adresu van der Poela.
43:29
  
29.06.2021

Pády, pády a miestami Tour

Prvé tri etapy priniesli množstvo pádov, epické triumfy Alaphilippe a van der Poela. Rolo, Peťo a Karol sa pozreli na prvé dni Tour, rozobrali príčinu pádov, silu tímov a reč padla aj na celkové poradie.
01:08:23
  
24.06.2021

Preview Tour de France

Rolo s Peťom prešli všetky etapy 108. ročníka najslávnejších cyklistických pretekov. Rozobrali aj najväčších favoritov celkového poradia, súboja o zelený či bodkovaný dres. Pridali aj svoje tipy na celkové poradie. 
58:08
  
15.06.2021

Čo prezradili generálky Tour?

Máme za sebou rušné týždne. Critérium du Dauphiné a Tour de Suisse sú hlavné generálky pred Tour de France. Pozreli sme sa na to, kde sa favoriti a top tímy nachádzajú a troška sme už začali rozoberať aj samotnú Tour. Okrem toho sme sa pozreli aj na preteky Okolo Belgicka či Marka Cavendisha a jeho...
01:00:30
  
20.11.2020

#31 | Daniel Turek - o sezóne, Girone a izraelskom tíme

Hosťom podcastu bol český profesionálny cyklista Daniel Turek! aká bola sezóna počas pandémie? prečo je Girona cyklistické mesto? koľko kilometrov a hodín ročne najazdí? prečo sa mu páčilo na pretekoch v Kolumbii a Rwande?
29:07
  
26.09.2020

#29 | Kto vyhrá bitku o dúhový dres?

Majstrovstvá sveta majú pred sebou už len hromadné preteky mužov. Aká je trať a kto štartuje? Všetko podstatné sa dozviete v nasledujúcich minútach.
36:42
  
24.09.2020

#28 | O Tour po Tour

Takmer 40-minútový návrat ku 107. ročníku Tour de France. Počas troch týždňov sme vám priniesli dovedna 24 podcastov. V nich sme si prešli všetko podstatné, a tak to je tentoraz priamo o rôznych kategóriách: prekvapili, sklamali, top momenty a podobne. 
07:41
  
18.09.2020

#26 | Andersen napísal ďalšiu rozprávku

Sunweb má už tri etapy. Zábavná a útočná cyklistika tohto tímu priniesla ovocie a nám potešenie. Dnes získal po dobre načasovanom útoku druhý triumf na tejto Tour Søren Kragh Andersen. Zelený dres je už takmer úplne rozhodnutý. Zajtra nás čaká časovka a v nej potvrdenie celkového poradia, no hlavne...
11:19
  
17.09.2020

#25 | Ineos slávi neskutočné double

Tak im to vyšlo! Britský tím celkový triumf neobháji, no má etapu a veľkú šancu na to, že Carapaz bude bodkovaný v Paríži. Posledná horská etapa spôsobila zemetrasenie aj v Top 10. 
11:15
  
15.09.2020

#23 | Kämna zlomil čakanie Bory

Po druhom voľnom dni sa dočkala Bora. Jej jazdec Lennard Kämna sa na kopci 1. kategórie zbavil víťaza minuloročného Gira Carapaza a po skvelej sólovej jazde oslavuje prvý triumf na Grand Tours! Okrem zhodnotenie etapy je na konci rozsiahle predstavenie zajtrajšej kráľovskej etapy s dojazdom na Col d...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.