Aj o čiernych stavbách a konci billboardov na majetku mestskej časti
41:53

Aj o čiernych stavbách a konci billboardov na majetku mestskej časti

24.10.2020

Novomestký podcast #011 – Aj o čiernych stavbách a konci billboardov na majetku mestskej časti Bratislave - Novom Meste. V októbrom podcaste sme s Tomášom Korčekom diskutovali o zastupiteľstve, o nevýhodných zmluvách a návrhoch, rôznych čiernych stavbách a ďalších bodoch. Na koniec sme, ale rozobrali aj pozitívnu tému, a to, že billboardom v našej mestskej časti odzvonilo. Príjemné počúvanie podcastu.

Podcast Novomestský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.