Iveta Stanková - fyzioterapeutka (8.1.2021 22:19)
58:50

Iveta Stanková - fyzioterapeutka (8.1.2021 22:19)

08.01.2021
Venuje sa deťom (Vojtova metóda) i pacientom s problémami s chrtom. Predovšetkým je však športová fyzioterapeutka, dva roky cestovala po svete s Dominikou Cibulkovou a neskôr pracovala aj s futbalistami Slovana Bratislava. Je to bývalá hádzanárka bratislavského Interu. Veľa športuje. So svojim priateľom žije v drevodome, má psa. V živote prikladá veľký dôraz na správnu životosprávu a disciplínu. Moderuje: Katarína Martinková. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. Rozhovor, interview vedie moderátor, hosť nemusí byť len „celebrita“. Respondent môže byť z najrôznejších oblastí, ako napr. umenie, kultúra, film, veda, šport, technika.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.