Michal Zeman - zakladateľ a organizátor ankety o najlepšieho slovenského futbalistu roka (24.3.2021 22:37)
50:02

Michal Zeman - zakladateľ a organizátor ankety o najlepšieho slovenského futbalistu roka (24.3.2021 22:37)

24.03.2021
Šport, no najmä futbal - sú jeho životným osudom. Založil anketu Futbalista roka aj Cenu Petra Dubovského. Napísal 21 kníh. Okrem iných aj autobiografie Jána Popluhára, Jozefa Adamca a Ľubomíra Moravčíka. Od roku 1996 nechýbal na žiadnom finálovom turnaji MS a ME vo futbale. Výnimočný športový novinár Michal Zeman bude glosovať križovatky svojho života v Nočnej pyramíde so Stanom Ščepánom. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.