Eva Gažová - národná riaditeľka Špeciálnych olympiád Slovensko (23.10.2020 22:19)
01:04:25

Eva Gažová - národná riaditeľka Špeciálnych olympiád Slovensko (23.10.2020 22:19)

24.10.2020
Športu sa venuje od malička, a po štúdiu pôsobila v organizačných tímoch, ktoré sa dostali na viaceré Olympijske hry. Eva Gažová je Národnou riaditeľkou Špeciálnych olympiád Slovensko a pomáha vytvárať podmienky pre športové aktivity pre intelektuálne znevýhodnených. V NP Sandre Vychlopenovej porozpráva o tom, akou dôležitou súčasťou ich práce je inklúzia, predstaví úspešných olympionikov a zistíme akým športom sa venuje jej rodina. Moderuje Sandra Vychlopenová. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. Rozhovor, interview vedie moderátor, hosť nemusí byť len „celebrita“. Respondent môže byť z najrôznejších oblastí, ako napr. umenie, kultúra, film, veda, šport, technika.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.