Vladimír Kováč - profesor biológie, ichtyológ, zaoberá sa vplyvom vodných stavieb na ryby (28.4.2021 22:19)
59:37

Vladimír Kováč - profesor biológie, ichtyológ, zaoberá sa vplyvom vodných stavieb na ryby (28.4.2021 22:19)

28.04.2021
Vysokoškolský pedagóg Vladimír Kováč, profesor biológie, ichtyológ. Prírodovedná fakulta UK, Výskumný tím inváznej biológie a morfometrie rýb, jeho zameranie je o. i. vplyv stavieb na ryby na vodných tokoch. Moderuje: Gabika Angibaud. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. Každý pracovný deň naživo o 22:19 v Rádiu Slovensko.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.