Jaroslav Holeša -prezident Slovenského zväzu hádzanej (19.1.2021 22:19)
58:35

Jaroslav Holeša -prezident Slovenského zväzu hádzanej (19.1.2021 22:19)

19.01.2021
Keď sa ako 12 ročný chlapec dostal k hádzanej a hneď začal dávať góly, pochopil, že to je emotívny, kontaktný a adrenalínový šport, ktorému sa bude venovať celý život. Najprv odchovanec Rapidu, neskôr člen Červenej hviezdy BA – strediska vrcholového športu. Ako reprezentant Československa zažil úspešné obdobie tohto rýchleho a dravého športu. Dnes je už desiaty rok prezidentom Slovenského zväzu hádzanej. Moderuje: Zuzana Šebestová. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. Rozhovor, interview vedie moderátor, hosť nemusí byť len „celebrita“. Respondent môže byť z najrôznejších oblastí, ako napr. umenie, kultúra, film, veda, šport, technika.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.