Tibor Soós - bývalý juniorský reprezentant ČSSR a viacnásobný majster Slovenska v kanoistike v kategórii C2 (5.5.2020 22:19)
58:48

Tibor Soós - bývalý juniorský reprezentant ČSSR a viacnásobný majster Slovenska v kanoistike v kategórii C2 (5.5.2020 22:19)

06.05.2020
O mnoho úspešnejší je však náš hosť ako tréner, kde sa neodmysliteľne zapísal pod medzinárodné úspechy komárňanského vodného športu a priviedol svojich zverencov k olympijským, svetovým i európskym medailám. Zaujímavé je, že pri týchto úspechoch, nikdy nebol profesionálnym trénerom, ale vynikajúcim strátégom a vedúcou osobnosťou a k tomu aj funkcionárom klubu. Otec z neho chcel mať učiteľa, on však vyštudoval Stavebnú fakultu a projektoval aj pôvodnú komárňanskú lodenicu. Pedagogické schopnosti však v sebe nezaprel a dodnes ich uplatňuje v trénerstve. Na začiatku tohto roka si z rúk prezidentky Zuzany Čaputovej prevzal najvyššie štátne vyznamenanie, Rad Ľudovíta Štúra II. triedy. Moderuje: Ľudovít Mravec Jakubove. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. Rozhovor, interview vedie moderátor, hosť nemusí byť len „celebrita“. Respondent môže byť z najrôznejších oblastí, ako napr. umenie, kultúra, film, veda, šport, technika.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.