Marián Gáborík - hokejista, kanonier viacerých klubov v NHL (1.10.2020 22:19)
01:02:43

Marián Gáborík - hokejista, kanonier viacerých klubov v NHL (1.10.2020 22:19)

02.10.2020
Hokejová sezóna za morom sa len pred pár dňami skončila a tá domáca sa naopak, snaží začať. No a pozvanie do Nočnej pyramídy prijal vynikajúci hokejista a kanonier viacerých klubov v NHL, trenčiansky rodák, Marián Gáborík. Stal sa najvyššie draftovaným slovákom v NHL a je tiež držiteľom viacerých rekordov, kde okrem strieľania gólov, vynikal aj svojou rýchlosťou. Marián je jedným z desiatich slovenských víťazov najprestížnejšej hokejovej súťaže, Stanlyho pohára, ktorý získal s Los Angeles Kings v roku 2014. Moderuje Ľudovít Jakubove. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. Rozhovor, interview vedie moderátor, hosť nemusí byť len „celebrita“. Respondent môže byť z najrôznejších oblastí, ako napr. umenie, kultúra, film, veda, šport, technika.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.