Jirko Vitáloš - zakladateľ Malokarpatského baníckeho spolku (5.3.2021 22:19)
01:01:08

Jirko Vitáloš - zakladateľ Malokarpatského baníckeho spolku (5.3.2021 22:19)

05.03.2021
Jirko Vitáloš sa venuje mineralógii, baníctvu a histórii. Pre Slovensko pomohol objaviť úplne nový minerál, jeho projektom je aj Geopark Malé Karpaty, Banský náučný chodník, roky organizuje Pezinského permoníka. Pracuje aj pre Slovenskú televíziu v príprave stavieb a dekorácii do filmov či inscenácií. Sandre Vychlopenovej porozpráva aj o umeleckom prepojení všetkých jeho záľub, či najnovšej radosti v podobe prvého vnúčaťa. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.