Martin Madej - spevák, herec (25.2.2021 22:19)
01:03:35

Martin Madej - spevák, herec (25.2.2021 22:19)

25.02.2021
Hoci má len 34 rokov, na hudobnej a mediálnej scéne je už 30-ročie. Martin Madej začínal ako dieťa-folklorista, populárnym sa stal v spolupráci s Petrom Nagyom, pri projekte detských pesničiek, a jeho Malý pes Bobi bol azda najväčším hitom žánru vo svojom období. Veď album získal ocenenie dvojitej platinovej platne a treba povedať, že aj vďaka Martnovi. Neskôr vyštudoval VŠMU v Bratislave, odbor muzikálové herectvo a predstavil sa na Novej scéne, Malej scáne, divadle Aréna i SND v hre Tančiareň po boku pána Chudíka. V New Yorku absolvoval stáž u uznávaného učiteľa spevu Justina Stoneyho. Pôsobil ako sólista tanečného štúdia Jumbo, spolupracuje s tými najlepšími tanečnými skupinami a hlavne sa stal kmeňovým členom najúspešnejšieho vokálneho zoskupenia Fragile, kde prejavuje aj svoje komediálne nadanie. Moderuje: Ľudovít Jakubove. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.