Kazimír Verkin - bývalý slovenský atlét v chôdzi na 20 a 50 km (19.3.2021 22:19)
01:08:39

Kazimír Verkin - bývalý slovenský atlét v chôdzi na 20 a 50 km (19.3.2021 22:19)

19.03.2021
„Šport mi veľmi veľa vzal, ale stále prevažuje to, čo mi dal“ tvrdí Kazimír Verkin - bývalý slovenský atlét, ktorý sa venoval chôdzi na 20 a 50 km. Pred prvými olympijskými hrami mal autonehodu, na druhých takmer skolaboval, bol pretekárom, ktorý vždy šiel nadoraz. Sandre Vychlopenovej porozpráva o živote v Nemecku, koníčkoch medzi ktoré patrí aj varenie a isto spomenie aj to, ako sa vďaka športovému nastaveniu nedávno druhýkrát narodil. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.